Меню сайту

facebook zip

navchannya2

bezpeka ditei v inerneti baner

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 0

Вчора 68

За тиждень: 138

За місяць: 0

Всього: 66728

Обласний військово-патріотичний табір «Юний десантник» відкрито

На виконання Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки з 3 липня на базі Полтавського обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк» в с. Головач Полтавського району розпочав роботу обласний військово-патріотичний табір «Юний десантник».

Він прийняв на відпочинок 86 вихованців військово-патріотичних клубів та гуртків міста Полтави, Зіньківського, Кобеляцького, Полтавського, Чутівського районів та юних десантників Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

5 липня відбулося урочисте відкриття табору «Юний десантник». Юних армійців привітали Олена Вікторівна Харченко – директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, Станіслав Вікторович Комісар – директор Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, учасники АТО, ветерани війни в Афганістані.

На відкритті табору були присутні представники громадських ветеранських організацій, учасники антитерористичної операції на Сході держави, воїни-інтернаціоналісти.

Присутні на відкритті познайомилися з умовами розміщення юних десантників у таборі, забезпеченням його необхідним спорядженням (наметами, спальними мішками, макетами тренувальної зброї), яке придбане за рахунок коштів виділених на виконання Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки.

За час перебування у таборі юні десантники оволодіють знаннями і навичками з вогневої та стройової підготовки, військової топографії та орієнтування на місцевості, рукопашного бою, надання медичної допомоги. У той же час на них чекають хвилюючі зустрічі з учасниками АТО, походи рідним краєм, відвідування військових частин, вечори відпочинку.

 

Повернутися...