Меню сайту

facebook zip

baner yunyi desant 2021

navchannya2

ssylka kalendar 2021jpg

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 9

Вчора 83

За тиждень: 157

За місяць: 9

Всього: 47372

Реєстрація куренів гри «Сокіл» («Джура»)

dzura 2Порядок реєстрації куренів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Лист-роз'яснення ПОЦТКУМ від 25.11.2019 № 01-14/414 "Про деякі умови участі роїв у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в травні 2020 року"

Перелік зареєстрованих куренів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») від Полтавської області 

Назва закладу освіти

Присвоєна назва куреня

1

Опорний заклад «Вовчицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей імені В.Ф. Мицика Лубенської районної ради Полтавської області»

Андрія Жука

2

Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 Кременчуцької міської ради

Марка Жмайла

3

Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3

Матвія Гладкого

4

Опорний заклад «Яреськівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ф.П. Борідька Шишацької районної ради

Гната Яреська

5

Лазірківська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. В.О. Підпалого Оржицької районної ради

Василя Чучупаки

6

Староіржавецька загальноосвітня школа I-III ступенів Оржицької районної ради Полтавської області

Тараса Трясила

7

Пирятинський ліцей Пирятинської міської ради Полтавської області

Леонтія Свічки

8

Яблунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської області

В’ячеслава Чорновола

9

Миргородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 Миргородської міської ради Полтавської області

Данила Апостола

10

Круподеринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської області

Григорія Гамалії

11

Чевельчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської області 

Петра Болбочана

12

Землянківська загальноосвітня школа I-III ступенів імені народної артистки України Р.П. Кириченко Глобинської районної ради Полтавської області

Раїси Кириченко

13

Опорний заклад «Калайдинцівська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Ф. Д. Рубцова Лубенського району Полтавської області»

Самійла Величка

14

Опорний заклад «Оржицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Я. Франка Оржицької районної ради Полтавської області»

Дем’яна Многогрішного

15

Опорний заклад загальної середньої освіти Машівський ліцей Машівської селищної ради Полтавської області

Юрія Печериці

16

Сенчанський Будинок дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради Лохвицького району Полтавської області

Леонтія Слюза

17

Опорний заклад «Чутівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області»

Василя

Симоненка

18

Градизька гімназія імені Героя України Олександра Білаша Глобинської районної ради Полтавської області

Олександра

Білаша

19

Бреусівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Козельщинський район Полтавської області

Семена Бреуса

20

Хорольська Районна Організація ТСО України, м. Хорол Полтавська область

Василя Тютюнника

21

Садківський ліцей Кременчуцької районної ради Полтавської області

Михайла Грушевського

22

Опорний заклад освіти "Сарська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області"

Михайла Драгоманова

23

Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Кременчуцької міської ради Полтавської області

Ігоря Сердюка

24

Градизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Глобинського району Полтавської області

Степана Усса

25

Великокринківська загальноосвітня школа I-III ступенів Глобинської районної ради Полтавської області

Миколи Порша

26

Броварківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської районної ради Полтавської області

Ігоря

Брановицького

27

Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 Кременчуцької міської ради Полтавської області

Галини Гордасевич

28

Кошманівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Машівської районної ради Полтавської області

Марусі Чурай

29

Козельщинський ліцей  Козельщинської селищної ради  Полтавської області

Данила Галицького

30

Горошинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Семенівської районної Полтавської області

Івана Котляревського

31

Карлівська гімназія імені Ніни Герасименко Карлівської районної ради Полтавської області

Дмитра Коряка

32

Кременчуцький ліцей №4 «Кремінь» Кременчуцької міської ради Полтавської області

Олексія Древаля

33

«Клуб юних десантників та миротворців при ГО «Об’єднання ветеранів Збройних сил, інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників локальних конфліктів і миротворчих сил «Гвардія»

Дмитра Гуні

 

Взяті на облік курені (рішення ГШ – протокол № 6  від 16.12.2020 року)

Назва закладу освіти

Присвоєна назва куреня

34

Кременчуцький ліцей №10 «Лінгвіст»Кременчуцької міської ради Полтавської області 

Артема Носенка

35

Опорний заклад «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

Зінька Безрідного

36

Семенівський навчально-виховний комплекс №1 імені М.М.Хорунжого Семенівської селищної ради Полтавської області

Володимира Шульги

37

Градизька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №2 Глобинського району Полтавської області

Богдана Ступки

38

Опорний заклад «Новооржицька загальноосвітня школа І-Ш ступенів Оржицької районної ради Полтавської області»

Героїв АТО Андрія Конопльова і Максима Рябка

39

Святилівська загальноовітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської районної ради Полтавської області

Кузьми Скрябіна

 

 

 

Пошук матеріалів

Корисні посилання

Mon new
udc
don
sqe logo
imzo
  Офіційний сайт ФСТУ
 Nsku logo 3
 dyt liniya
muz portal 1
mountain
  
100revolution

Погода у Полтаві