Меню сайту

facebook zip

navchannya2

kalendar 2022

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 1

Вчора 33

За тиждень: 1

За місяць: 1554

Всього: 58344

Новини

Запрошуємо юних дослідників до участі у Всеукраїнських заходах!

 Запрошуємо юних краєзнавців та їхніх керівників до участі у Всеукраїнських заходах:

29 вересня 2022 року відбудеться краєзнавча онлайн-вікторина «Мій край у запитаннях та відповідях» (умови вікторини тут)

11-13 листопада 2022 року у м. Миколаєві в режимі онлайн відбудеться ХІІІ Всеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників» (умови конференції тут).

Долучайтеся! Буде цікаво та пізнавально!

До уваги юних краєзнавців та їхніх керівників!

  Запрошуємо вас долучитися до участі в ХІІІ Обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята», присвяченій 300-річчю з дня народження українського філософа Григорія Сковороди. Регламент конференції за посиланням. До 01 листопада учасники готують тези краєзнавчо-дослідницької роботи та проходять електронну реєстрацію за цим посиланням. Проведення очно-дистанційного етапу планується у другій половині листопада ц.р.

Пластуни вшанували пам'ять борця за волю України

  10 вересня 2022 року вихованці нашого гуртка "Пластова домівка" долучилися до відкриття пам'ятного знаку на честь 140-річчя від дня народження Михайла Гаврилка у селі Рунівщина Новоселівської громади Полтавського району.

Детальніше...

Успіхи полтавських юних туристів на всеукраїнському рівні

kubkyУ період із 06 до 10 вересня у Закарпатській області відбулися Чемпіонат України серед юнаків з пішохідного туризму та Кубок України серед юнаків з велосипедного туризму. На обох заходах успішно виступили представники Полтавщини.

Детальніше...

Навчально-тренувальні збори з пішохідного туризму

 У період з 25 серпня до 03 вересня 2022 року проведено навчально-тренувальні збори команди юнаків Полтавської області з підготовки до участі у Чемпіонаті України з пішохідного туризму серед юнаків.

Детальніше...

З Днем Незалежності, Україно!

den nezale

Отримали збірку матеріалів конференції «Діти і війна: сучасний вимір»

  dity and war zbirkaВсеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді «Діти і війна: сучасний вимір» відбулася у червні 2022 року в режимі он-лайн. Організаторами конференції виступили Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді МОН України та Комунальний заклад «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради. На конференцію надійшло 70 робіт з 17 областей України, виступили 28 учасників.

 Матеріали конференції видані окремою збіркою, де відображені спогади, враження, думки та дослідження учнівської молоді.

Детальніше...

Цікаві заходи Центру для "Summer clubs": "Ми вдома, в Україні"

  dity 2Впродовж 25-28 липня педагоги закладу працювали на базі Наукового ліцею N°3 Полтавської міської ради в рамках Літнього клубу DECIDE Summer clubs: "Ми вдома, в Україні".   Педагоги ознайомили дітей та підлітків ВПО і різних освітніх закладів Полтави з гуртковою роботою нашого Центру, провели цікаві, змістовні заняття та розваги.

Детальніше...

Дочірні категорії