Меню сайту

facebook zip

navchannya2

bezpeka ditei v inerneti baner

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 18

Вчора 57

За тиждень: 309

За місяць: 121

Всього: 72941

Новини

Обласний етап Всеукраїнської акції «Україна пам’ятає і Світ не забуде»

   З 10 до 18 травня 2023 року було проведено обласний етап Всеукраїнської акції «Україна пам’ятає і Світ не забуде». У Акції взяли участь 85 дітей із 19 закладів загальної середньої, позашкільної освіти.

     Роботи учасників були представлені у кількох напрямах:

Детальніше...

Майстерки юних етнографів-краєзнавців

  Дружній колектив вихованців гуртка "Фольклорно-етнографічне краєзнавство" під час майстерки "Обереги снів" досліджувала значення сну для організму та сновидінь. Діти виготовляли "ловців снів" як обереги від поганих снів і засіб для відновлення організму.

 Провели гуртківці й традиційні молодіжні гуляння «на колодках». Були й вечорниці, й встановлення нової колоди біля вогнища,  й подяки деревам, співи та ігри. Зарядились позитивом біля загального вогнища.

Світлана Прохорчук, керівник гуртків

Детальніше...

"Весняні перегони" до Всесвітнього дня орієнтування

  1321 травня в с.Розсошенці проведено відкриту першість КЗ «ПОЦНПВТКУМПОР» зі спортивного орієнтування «Весняні перегони – 2023». На спринтерській дистанції в заданому напрямку змагалися понад 130 учасників, серед яких 5 майстрів спорту України з міст Полтави, Харкова, Лубен, Решетилівки, сіл Розсошенці, Михайлівка, Сенча, Калайдинці.

Детальніше...

Майстер-класи для юних спелеологів

   З 4 до 8 травня 2023 року вихованці спелеологічних гуртків нашого закладу та Бориспільського центру туризму і краєзнавства учнівської молоді взяли участь в майстер-класах зі спелеотехніки (відп. Юлія Тимошевська) та спортивного орієнтування (відп. Надія Сердюк ). Захід охватив 32 дитини. Чому навчились: спелеотехніки SRT на висоті (дерева поблизу орендованого приміщення, в парку «Перемога», в дендропарку (підсумковий залік).

Детальніше...

Підсумки обласного Зльоту юних туристів- краєзнавців

  Впродовж 24 квітня до 07 травня 2023 р., відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського Зльоту юних туристів-краєзнавців у онлайн-форматі.

  Під час зльоту учасники долали умовний туристсько-краєзнавчий маршрут, розпочавши із творчих майстерень за шістьма напрямами роботи: історичного та географічного краєзнавства, геології, екології, археології, фольклору та етнографії. Команди виборювали право першості  на краєзнавчих станціях та змагалися  виконуючи спеціальні туристські завдання: в’язання туристських вузлів і розв’язання  задач з основ топографічних знань. Творчий блок передбачав конкурс «Візитка команди».

Детальніше...

До уваги учасників гри "Сокіл" ("Джура")!

   festyval vatr 2023Запрошуємо молодих козаків, джур та козачат до участі у Фестивалі-огляді "ВАТРА", який відбудеться з 03 до 05 травня 2023 року в рамках заходів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

  Детальні умови участі у Фестивалі дивіться за посиланням

До уваги юних орієнтувальників!

Pictogram OrienteeringЗапрошуємо до участі у Відкритій першості Комунального закладу «Полтавський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Полтавської обласної ради» зі спортивного орієнтування «Весняні перегони – 2023», яка відбудеться у другій декаді травня. Регламент першості переглянути

Дочірні категорії