Меню сайту

facebook zip

baner yunyi desant 2021

navchannya2

kalendar 2022

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 0

Вчора 30

За тиждень: 30

За місяць: 90

Всього: 55577

*«Юні туристи-краєзнавці», «Пішохідний туризм», «Спортивний туризм» (керівник Кожух С. М.)

На базі Балясненської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Диканської селищної ради Полтавського району Полтавської області  діють гуртки «Юні туристи-краєзнавці» початкового рівня, «Пішохідний туризм» основного рівня ІІІ року навчання, «Спортивний туризм» основного рівня ІІ року навчання. Заняття проводяться у спортивній залі та на спортивному майданчику закладу.

Гурток «Юні туристи-краєзнавці» початкового рівня охоплює дітей початкових класів. Вихованці гуртка знайомляться з основами знань з туризму та краєзнавства: спостерігати за навколишнім середовищем, встановлювати намет, розпалювати вогнище в різних погодних умовах, готувати страви в похідних умовах на вогнищі, долати елементарні емітовані та природні перешкоди, орієнтуватися на місцевості за допомогою карти та компасу.

Проводять змагання з нагоди святкування Дня туризму, беруть участь у змаганнях з пішохідного туризму.     

Гуртки «Пішохідний туризм» основного рівня ІІІ року навчання та «Спортивний туризм» основного рівня ІІ року навчання охоплює дітей середніх та старших класів. Вихованці гуртка вміють обирати місце для розташування туристського бівуаку, знають типи та вміють розводити туристські багаття, долають природні перешкоди, можуть рухатися по незнайомій місцевості за картою, описом (легендою), азимутом, долають природні перешкоди, дистанції змагань 1 і 2 класів.

Вихованці беруть участь у змаганнях зі спортивного орієнтування, пішохідного туризму, змаганні «В’язання вузлів» серед вихованців КЗ «ПОЦНПВТКУМПОР», Проводять пішохідні походи 1-3 ступенів складності по Полтавщині.

Найсильніші цього літа долали хребти гір Карпат разом з керівником.

Гурток «Спортивний туризм» основного рівня ІІ року навчання охоплює дітей закладів освіти м. Полтави, працює за адресою вул. Героїв Сталінграда, 30 (приміщення Молодіжного центру «Lighthouse»). Також для проведення практичних занять використовується територія спортивного майданчику Ліцею № 33 Полтавської міської ради, Пушкарівських ставків (мікрорайони Огнівка, Сади, Пушкарівка).

Вихованці постійно беруть участь у змаганнях зі спортивного орієнтування, пішохідного туризму, «В’язання вузлів» серед вихованців КЗ «ПОЦНПВТКУМПОР» та отримують призові місця.

Звіт за пішохідний похід 3 ступеня складності по Полтавському району, проведений у липні 2021 року, отримав І місце за результатами І етапу Всеукраїнських змагань зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді.

Пошук матеріалів

Корисні посилання

Mon new
udc
don
sqe logo
imzo
  Офіційний сайт ФСТУ
 Nsku logo 3
 dyt liniya
muz portal 1
mountain
  
100revolution

Погода у Полтаві