Меню сайту

facebook zip

baner yunyi desant 2021

navchannya2

kalendar 2022

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 1

Вчора 30

За тиждень: 31

За місяць: 91

Всього: 55578

"Юні десантники" (керівник Курган В.С.)

Навчання юнаків та дівчат у гуртках «Юні десантники» проводиться на базі клубу «Гвардія», який розташований за адресою вул. Маршала Бірюзова, 67.

До програми підготовки юних десантників входить:

gurtki desant 03

 •     Фізична підготовка.
      Рукопашний армійський бій.
      Вогнева підготовка, вивчення характеристик вогнепальної зброї.
      Стройова підготовка.
      Топографія.
      Тактична підготовка.
      Медична підготовка.
      Підготовка роботи з радіостанціями.
      Повітряно-десантна підготовка.
      Відпрацювання стрибків з парашутом.

Влітку під егідою клубу «Гвардія» для  вихованців організовується робота  літнього військово-спортивного табору. Протягом тижня хлопці та дівчата мають можливість відпрацювати практичні навички військової справи під час денного та нічного навчання з таких видів: несення караулів, бойові стрільби, укладання парашутів, особисте маскування, гірська підготовка.
 gurtki desant 04У липні вихованці гуртків мають змогу виконати перші стрибки з парашутом, отримати значки парашутиста та десантну тільняшку.
 gurtki desant 05Юні десантники є активними учасниками святкових міських заходів, присвячених Дню повітряно-десантних військ. Діти демонструють навички рукопашного бою перед ветеранами ПДВ, покладають квіти до пам’ятника воїнам-афганцям та воїнам 9 повітряно-десантної дивізії, яка звільняла Полтаву від фашистських загарбників.

Восени проводяться польові виходи, де вихованці відпрацьовують навички з тактики, топографії, подолання природних перешкод, обладнання польового табору.

gurtki desant 06Взимку проходять виходи на лижах з «холодною» ночівлею, із закріпленням навичок розвідки місцевості, атакування умовного противника, відпрацювання тактичних заходів.
gurtki desant 07 
У грудні до Дня народження Героя Радянського Союзу, командувача ПДВ В.Ф. Маргелова вихованці беруть участь у відкритих військових змаганнях юних десантників "Маргеловський тримаємо крок".

Традиційно у лютому юні десантники беруть участь у військових змаганнях "Нащадки Шураві" та несуть почесну варту біля пам'тника героям-афганцям у День виводу військ з Афганістану.

У жовтні до Дня захисника України десантники організовують показові виступи у школах, зустрічі з учасниками бойових дій, проводять  концерт для своїх батьків.

 gurtki desant 08

Про наших юних десантників навіть передачі знімають (переглянути відео)

Пошук матеріалів

Корисні посилання

Mon new
udc
don
sqe logo
imzo
  Офіційний сайт ФСТУ
 Nsku logo 3
 dyt liniya
muz portal 1
mountain
  
100revolution

Погода у Полтаві