Меню сайту

facebook zip

baner yunyi desant 2021

navchannya2

kalendar 2022

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 30

Вчора 14

За тиждень: 30

За місяць: 90

Всього: 55577

Гра "Сокіл" ("Джура") у 2016-2017 н.р.

З метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції щороку на Полтавщині проводяться заходи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Керує організацією та проведенням гри «Сокіл» («Джура») в Полтавській області обласний штаб та Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації. Безпосередня організація та проведення гри покладені на Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді.
Освітні заклади Полтавщини є активними учасниками гри «Сокіл» («Джура»). В області паспортизовано і діють 279 рої – учасники гри. В школах і позашкільних закладах працюють гуртки козацько-лицарського виховання «Джура» та «Юні козачата». Щорічно на належному рівні проводяться обласні етапи гри, які збирають більше 300 учасників – переможців районних і міських етапів.
У цьому році ІІ етап гри було проведено з 12 по 16 травня на базі Полтавського обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк» в с. Головач Полтавського району. Участь у ньому взяв 31 рій з 29 районів і міст області, об’єднаних територіальних громад та 2 інтернатних закладів обласного підпорядкування.
Велику роботу з підготовки роїв до участі у грі провели органи управління освітою Лубенської, Миргородської міських рад, Зіньківської, Котелевської, Шишацької райдержадміністрацій та адміністрація Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради.
На урочисте відкриття ІІ етапу гри були запрошені представники обласного штабу та організаційного комітету, почесні гості з Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації та Полтавської обласної організації Товариства сприяння обороні України.
Конкурсною програмою ІІ етапу гри 2017 року були передбачені змагання і конкурси:
- конкурс «Впоряд» з демонстрацією основних елементів військової стройової підготовки;
- силове змагання «Перетягування линви»;
- козацька «Туристсько-спортивна смуга перешкод»;
- стрільба з пневматичної гвинтівки;
- гра «Пластун» – військово-спортивна гра з використанням методик гри «Квест»;
- змагання з виконання рятувальних робіт «Рятівник»;
- гра «Відун» – конкурс на знання історії України та козацтва;
- творчо-мистецький звіт художньої самодіяльності «Ватра у колі друзів»;
- конкурс звітів про виконання завдань під гаслом «Добре діло».
Відповідно до затвердженого протоколу переможцем та призерами ІІ (обласного) етапу гри «Сокіл» («Джура») - 2017 у загальному заліку стали рої:
- рій «Котелевські гарди» Котелевської гімназії №1
імені С.А.Ковпака (виховники рою - Петренко Т.О., Глущенко В.І.) – І місце;
- рій «Соколята» Миргородської спеціалізованої
школи І-ІІІ ступенів № 5 (виховники - Ярославська О. М., Ромодан Ю.О.) – ІІ місце;
- рій «Сапсан» Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 (виховники рою - Даценко Л. А., Толумний С. Г.) – ІІІ місце.
Переможцям ІІ (обласного) етапу, рою «Котелевські гарди» Котелевської гімназії №1 імені С.А.Ковпака надано право у серпні цього року представляти Полтавщину на ІІІ (Всеукраїнському) етапі гри «Сокіл» («Джура»), що буде проводитись в Харківській області.

Повернутися...

Пошук матеріалів

Корисні посилання

Mon new
udc
don
sqe logo
imzo
  Офіційний сайт ФСТУ
 Nsku logo 3
 dyt liniya
muz portal 1
mountain
  
100revolution

Погода у Полтаві