Меню сайту

facebook zip

navchannya2

kalendar 2022

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 11

Вчора 19

За тиждень: 138

За місяць: 282

Всього: 56394

Наші спелеологи – знову найкращі!

1З 23 по 25 березня 2018 року в місті Києві відбувся Перший етап Чемпіонату України зі спелеотехніки. У змаганнях узяли участь 40 спортсменів, із них 10 – вихованці та керівники гуртків Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді – Юлія Тимошевська і Олександр Дрижирук. 

Змагання пройшли на базі скеледрому "Гіперіон".

2

Високий технічний рівень цих змагань поєднується з цікавими і неординарними завданнями. Організатори кожного року придумують нову цікаву ізюминку. Цього року після парних забігів індивідуального заліку відбулись старти двійок.

4

Долати дистанцію двійка мало право тільки після того, як побудувала лінію доміно між заданими точками і після поштовху доміно лягло від лінії до лінії. Зважаючи на те, що, звичайно, після старту в спортсменів іде значний викид адреналіну, вишикувати лінію дерев’яних брусочків і не завалити їх передчасно – досить складне завдання.

6

Спелеологам непросто було опанувати себе. З цікавістю спостерігали глядачі, як найкращі спортсмени не могли від хвилювання справитись с з цим, на перший погляд, дитячим завданням. Хто раніше, хто пізніше спелеологи опанували себе, виконали завдання і приступили до підйому вільним лазінням з нижньою страховкою, проходження тірольських перил і наведення переправи з подальшим її зняттям.

5Перше місце зайняла досвідчена команда Касьян Денис (Полтава, в минулому керівник спелеогуртків) та Кіосева Лілія (Київ).
В особистому заліку наші вихованці здобули чимало перемог:
група “Досвідчені” Бут Ганна – ІІ місце, Займак Софія – ІІІ місце;
група “Новачки” Юхименко Євгенія – І місце, Завізіон Максим – І місце, Нога Ілля – ІІ місце, Левченко Артур – ІІІ місце.
У наступному місяці на юних спелеологів чекає нове випробування – міжнародний турнір з мотузкового контесту.

3

1

 Юлія Тимошевська, керівник гуртків

Повернутися...