Меню сайту

facebook zip

navchannya2

bezpeka ditei v inerneti baner

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 2

Вчора 68

За тиждень: 140

За місяць: 2

Всього: 66730

Проведено ІІ обласний етап гри "Сокіл" ("Джура")

DzuraЗ 10 по 14 травня 2018 року, на базі Полтавського обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк» в с. Головач Полтавського району був проведений ІІ обласний етап гри за участі 300 джур-козаків та їхніх виховників - наставників. Безпосередня організація та проведення ІІ етапу була покладена на Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді, Полтавську обласну організацію Товариства сприяння обороні України.

На урочисте відкриття ІІ етапу гри були запрошені представники обласного штабу та організаційного комітету, почесні гості з Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, Полтавської обласної організації Товариства сприяння обороні України та Полтавського обласного військового комісаріату.
Відповідно до конкурсної програми ІІ етапу гри 2018 року були проведені наступні змагання і конкурси:
- конкурс «Впоряд» з демонстрацією основних елементів військової стройової підготовки;
- силове змагання «Перетягування линви»;
- «Туристсько-спортивна смуга перешкод»;
- стрільба з пневматичної гвинтівки;
- гра «Пластун» – військово-спортивна гра з використанням методик гри «Квест»;
- змагання з виконання рятувальних робіт «Рятівник»;
- гра «Відун» – конкурс на знання історії України та козацтва;
- творчо-мистецький звіт художньої самодіяльності «Ватра. Слава героям»;
- конкурс біваків «Таборування»;
- конкурс звітів про виконання завдань під гаслом «Добре діло».
У ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») взяли участь 30 роїв з 27 районів і міст області, об’єднаних територіальних громад та 3 закладів освіти обласного підпорядкування.
Велику роботу з підготовки роїв до участі у грі провели органи управління освітою Миргородської міської ради, Зіньківської, Котелевської, Лубенської, Шишацької райдержадміністрацій, Засульської об’єднаної територіальної громади.
Не брали участі у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») рої від міста Горішні Плавні, Великобагачанського, Диканського, Оржицького та Чорнухинського районів.
Переможцям обласного етапу, рою «Характерники» опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради» надано право у липні цього року представляти Полтавщину на ІІІ (Всеукраїнському) етапі гри «Сокіл» («Джура»), що буде проводитись в Київській області.

Олександр Безверхий, завідувач відділу

Повернутися...