Меню сайту

facebook zip

navchannya2

kalendar 2022

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 11

Вчора 19

За тиждень: 138

За місяць: 282

Всього: 56394

Юні джури рою «Характерники» – найкращі в Україні!

DzuraЗ 2 по 15 липня поблизу старовинного міста Переяслав-Хмельницького Київської області на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Джерело надії» відбувся ІІІ (Всеукраїнський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура). Честь представляти Полтавщину на ньому було надано переможцю ІІ (обласного) етапу гри – рою «Характерники» опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області», під керівництвом вчителя географії закладу С.М. Ковальова та педагога-організатора Є.О. Жукової.

3 липня відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського заходу «Джура – 2018»: «Наддніпрянська Січ» з передачею представниками Харківщини символу гри «Котигорошка» цьогорічним господарям гри - представникам Київщини.

Перший же день змагань став для нашого рою переможним: і з почесним І місцем, отриманим за подолання «Туристської смуги перешкод», юні козаки Полтавщини очолили турнірну таблицю 27 найсильніших команд України.

Не було рівних нашим землякам і в командній інтелектуальній грі - квесті «Пластун», що проводилась 6 липня в історичному центрі Переяслав-Хмельницького. За найкоротший час їм вдалося віднайти вказані пам’ятки історії та культури, сфотографувати їх і відповісти на складні питання. І знову - І місце!

Наступна перемога чекала на наших учасників того ж дня під час силових змагань з перетягування канату – линви. Наші юні козаки і козачки по черзі перетягнули на свій бік майданчику спортсменів з Тернопільської, Рівненської, Луганської областей та міста Києва, здобувши загальне ІІ місце.

10 липня впевнена перемога і І місце в конкурсі стройової підготовки «Впоряд» з відривом у декілька десятків балів від інших роїв - учасників!

12 липня рій «Характерники» впевнено переміг у історичній грі-вікторині «Відун».

У силових змаганнях «Лава на лаву» незважаючи на те, що команда виступала не в повному складі, їй вдалося вибороти ІІ місце.

Загальним результатом виступу рою «Характерники» на ІІІ (Всеукраїнському) етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) став абсолютний рекорд за 10 років існування гри: в 10 залікових змаганнях було здобуто ЧОТИРИ перших місця, ДВА других та четверте місце за виступ у творчо-мистецькому конкурсі «Ватра»!

15 липня, в останній день проведення ІІІ етапу гри, після урочистого маршу київським Хрещатиком і Майданом Незалежності, у залі засідань Верховної Ради України відбулось нагородження переможців та призерів. Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич особисто вручила полтавським джурам кубки і почесні відзнаки МОН України за 4 за перших та 2 других місця. Шість кубків! Рекорд України!

Результатом переможного виступу рою «Характерники» опорного закладу «Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1» стала велика результативна робота педагогічного колективу закладу, очолюваного директором Л.С. Сідак, керівників рою С.М. Ковальова та Є.О. Жукової.

Підготовка та участь рою у Всеукраїнському етапі гри відбувалася за сприяння депутатського корпусу Зіньківської районної ради на чолі з головою С.В. Нерозею, депутата Полтавської обласної ради, колишнього директора школи О.О. Путрі, Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації (директор О.В. Харченко), відділу освіти Зіньківської райдержадміністрації (начальник Дахно Ю.П.) та Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (директор С.В. Комісар).

Повернутися...