Меню сайту

facebook zip

navchannya2

bezpeka ditei v inerneti baner

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 9

Вчора 67

За тиждень: 251

За місяць: 1628

Всього: 91113

Обласний семінар-практикум керівників (завідувачів) музеїв при закладах освіти

Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді 10-11 жовтня 2018 року проведено обласний виїзний семінар-практикум керівників (завідувачів) музеїв при закладах освіти «Музей як засіб формування громадянського мислення та життєвих компетентностей в учнівської та студентської молоді».

У семінарі-практикумі, який відбувся на базі ПОЦТКУМ та історико-культурних об’єктів Дніпропетровської області, взяли участь 27 керівників музеїв.

Під час теоретичної частини організатори заходу  звернули увагу семінаристів на питання розвитку музейної справи в закладах освіти Полтавщини, організації участі юних екскурсоводів у Всеукраїнському конкурсі,  проведення обласного огляду музеїв у рамках Всеукраїнського огляду.

Практична частина семінару розпочалася із ознайомлення з діяльністю Центру народного мистецтва «Петриківка» в с. Петриківці Дніпропетровської області, де учасники побачили як зберігається культурно-мистецька спадщина регіону, та популяризується петриківський розпис як об’єкт нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО.

Наступними об’єктами для практикумів стали музейні експозиції та філії Дніпропетровського національного історичного музею імені Д.І. Яворницького.

Учасники семінару ознайомилися з унікальними експонатами історичного музею,  та оглянули діораму «Битва за Дніпро» –  одну з найбільших в Європі,  яка розповідає про знакові події Другої світової війни – форсування Дніпра і визволення м. Дніпропетровська.

Особливі враження у екскурсантів викликали перегляд фільму та відвідування музею «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО».

Цікаву та змістовну екскурсію про трагічні сторінки історії єврейського та українського народів учасники семінару почули у музеї «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума».

 

Повернутися...