За тиждень: 240

За місяць: 1617

Всього: 91102

Успішний виступ нашої команди на міжнародних змаганнях «Волинь – 2017»

У період з 5 до 9 жовтня 2017 року в селі Гаразджа Луцького району Волинської області відбулися Міжнародні змагання (Чемпіонат Європи) зі спортивного туризму «Волинь – 2017».У змаганнях взяли участь 76 туристів-спортсменів з Білорусії, Литви та 10 областей України: Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Херсонської та міста Києва.

news07 25 10 2017

Полтавщину представляли вихованці Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді – Біленко Анастасія, Дудник Дар’я (тренер Криворучко А.В., методист Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді) та вихованці Миргороської міської станції юних туристів – Рожко Владислав, Шинкаренко Олександр (тренер Ошека О.В., керівник гуртків Миргороської міської станції юних туристів).

news08 25 10 2017

news09 25 10 2017

news10 25 10 2017

В особистих змаганнях на дистанції «Крос похід» ІІ місце посів Рожко Владислав. У командних змаганнях на дистанції «Смуга перешкод» команда посіла ІІ місце, поступившись призерам Чемпіонату України – команді Миколаївської області.