facebook zip

123

День туризму 27  вересня

Відкриті першості з пішохідного та велосипедного туризму

sport tour5-7 квітня у с.Вороніно на схилах Монастирської гори проведено відкриту першість Комунального закладу "Полтавська ЗОШ І-ІІ ступенів №15 Полтавської міської ради" з пішохідного та велосипедного туризму у залік 23 обласної туристської Спартакіади. У змаганнях взяли участь 7 команд середньої вікової групи та 8 команд старшої вікової групи з пішохідного туризму загалом 106 учасників; 6 команд старшої вікової групи та 5 команд середньої вікової групи з велосипедного туризму загалом 40 учасників.

Юні туристи велосипедисти змагалися у особисто-командніих змаганнях на комплексній дистанції («Тріал», «Фігурне водіння», «Велокрос») та командних змаганнях «Велоралі». Перемогу по двох вікових групах здобула команда м.Полтави. Призерами змагань стали велосипедисти Засульської ОТГ, Сенчанської ОТГ та Лубенського району. У загальному заліку на комплексній дистанції друге місце посів вихованець Полтавського ОЦТКУМ Порохня Олександр.

Змагання з пішохідного туризму проводилися на дистанціях «Смуга перешкод» (командна) та «Смуга перешкод» (зв’язки). По середній віковій групі у загальному заліку Михайлівська ОТГ – 1 місце, м.Миргород – 2 місце, Машівський район – 3 місце. Вихованці Полтавського ОЦТКУМ Петрова Альбіна та Прохоренко Михайло – 2 місце на дистанції зв’язки.

Успішно виступила команда старшої вікової групи Полтавського ОЦТКУМ. У всіх видах програми були першими. На дистанції "Смуга перешкод" зв’язки: Могилат Роман та Порутчик Максим – 2 місце; Сергійчук Софія та Чопівський Богдан – 3 місце. У складі команди на дистанції "Смуга перешкод" перемогу здобули - Могилат Роман, Порутчик Максим, Біленко Анастасія, Радченко Ростислав, Чопівський Богдан, Сергійчук Софія.

У загальному заліку Лубенський район – 2 місце, м.Миргород – 3 місце. Переможці та призери отримали грамоти, медалі та кубки. Всі учасники змагань отримали солодощі від спонсорів змагань – магазин "Вкусняшка" (ПП.Світлана Харенко).