facebook zip

123

День туризму 27  вересня

Вдалі старти наших орієнтувальників

orient 212-14 квітня 2019 року Лубенським міським дитячо-юнацьким клубом спортивного орієнтування і туризму "Валтекс" проведено Відкритий особисто-командний чемпіонат Полтавської області зі спортивного орієнтування.

Участь у змаганнях взяли понад 120 спортсменів з Полтави, Лубен, Решетилівки, Лубенського, Хорольського, Решетилівського, Полтавського районів та Одеської області.

Вихованці Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (кер. Сердюк Надія) показали гарні результати на дистанціях чемпіонату.

Зокрема, з абсолютним першим місцем на чемпіонаті у групі Ч-16  вітання приймає Давидов Денис!

Серед хлопців кращими стали: Бокань Дмитро (Ч-14) – другі місця на спринтерській та середній дистанціях, Трощак Назарій (Ч-16) – 3 місце на спринтерській дистанції, Чопівський Богдан (Ч-18) та Садовий Роман (Ч-20) посіли другі місця на середній дистанції.

Дівчата теж порадували: у групі Ж-14 Трощак Стефанія посіла треті місця на спринтерській та середній дистанціях, а на подовженій дистанції стала першою. Чечель Альбіна виборола 2 місце на середній дистанції, на подовженій – 3 місце. Шевченко Ірина на спринтерській дистанції фінішувала першою у групі Ж-16, та на подовженій дистанції прийшла другою.

Колишній вихованець Центру Фесенко Євген, майстер спорту України, учасник збірної команди країни, виборов перші місця на дистанціях першого та другого дня змагань, а на подовженій дистанції став другим.

У загальнокомандному заліку наша команда посіла друге місце.

Вітаємо юних орієнтувальників та зичимо подальших звершень!