Меню сайту

navchannya2

ssylka kalendar 2020jpg

facebook zip

123

День туризму 27  вересня

 

Відбувся 16 обласний зліт юних туристів-краєзнавців

bez imeni 1 copyСтарт новому туристському сезону дав ХVІ обласний зліт юних туристів-краєзнавців, який відбувся у період з 11 по 14 травня у с. Головач Полтавського району. Зліт проводиться з метою сприяння розвитку творчих інтересів учнівської молоді з різних напрямів краєзнавства, науково-дослідницької і природо-охоронної роботи, виховання поваги та бережного ставлення до історико-культурної спадщини українського народу, природи рідного краю, перевірки рівня краєзнавчої, туристсько-спортивної підготовки юних туристів-краєзнавців.

До програми зльоту входили: творчі майстерні, дводенний туристсько-краєзнавчий маршрут, конкурсна програма.

І місце у творчих майстернях посіла команда м. Решетилівки, ІІ-ге – команда дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування і туризму «Валтекс» м. Лубен, а ІІІ місце дісталося команді Кобеляцького району.

Найскладнішим видом програми зльоту був дводенний туристсько-краєзнавчий маршрут, на дистанціях якого поєднувалися контрольно-залікові станції з різних напрямів краєзнавства, етапи з техніки пішохідного туризму та орієнтування на місцевості. Найбільш підготовленими виявились туристи-краєзнавці Лубенського ДЮКСОТ «Валтекс», переможці ХV обласного зльоту. Вони посіли І місце у цьому виді змагань. ІІ місце у команди м. Решетилівки, а ІІІ – у Кобеляцького району.

У конкурсній програмі кращими стала команда міста Горішні Плавні. Вони були найкращими знавцями подій Революції Гідності та добре підготувалися до конкурсу «Візитка команди».

 ІІ Друге місце отримала команда міста Решетилівки, а ІІІ – команда Кобеляцького району.

У загальному заліку місця розподілилися наступним чином:

І місце – команда м. Решетилівки;

ІІ місце – команда дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування і туризму «Валтекс» м. Лубен;

ІІІ місце – команда Кобеляцького району.

Наймолодшими учасниками змагань були діти з Козельщинського будинку дитячої та юнацької творчості. Це був  дебют їх та їхніх керівників. Завдяки підтримці відділу освіти та селищної ради, з новим спорядженням, вперше за багато останніх років  вони взяли участь у зльоті. Дружні, розумні діти, незабаром ми матимемо чудову команду, яка ще заявить про себе.

А переможців чекає напружена робота з підготовки до Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців, що відбудеться  в кінці липня в Закарпатті. Тож побажаємо їм успіхів і творчої наснаги.

Повернутися...

Пошук матеріалів

Корисні посилання

Mon new
 udc
 Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації
Nsku logo 3
dyt liniya
muz portal 1
mountain
  
100revolution

Погода у Полтаві

Статистика переглядів

Сьогодні: 17

За тиждень: 69

За місяць: 38

Всього: 28258

Переглядів