Меню сайту

navchannya2

ssylka kalendar 2020jpg

facebook zip

123

День туризму 27  вересня

 

Відпочинок у таборі «Юний турист»

3 червня 2019 року розпочав свою роботу профільний оздоровчий  табір «Юний турист». Для вихованців гуртків Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді організоване цікаве дозвілля: одноденні походи, екскурсії, змагання зі спортивного орієнтування, вікторини та конкурси з національно-патріотичного виховання.

Діти малювали газети в яких висловлювали свої побажання про гарний відпочинок, брали участь у змаганнях зі спортивного орієнтування, відвідали кінотеатр «Мультиплекс» і дізналися про історію ФК «Ворскла».

4 червня відбулося відкриття профільного оздоровчого табору «Юний турист», цікаво презентував себе кожен загін: у них своя назва, гасло і гарна українська пісня.

Змістовна програма чекає і далі для відпочиваючих: побувають у Музеї історії олії (с.Мачухи Полтавського району), пройдуть стежкою «Здоров’я» що на території бази відпочинку «Сенегал», відвідають майстер-клас по виготовленню «Вергунів» (с. Чечелево Кременчуцького району). Купання в басейні, веселі конкурси, солодкі призи та незабутні враження від екскурсій чекають на наших туристів.  

Пошук матеріалів

Корисні посилання

Mon new
 udc
 Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації
Nsku logo 3
dyt liniya
muz portal 1
mountain
  
100revolution

Погода у Полтаві

Статистика переглядів

Сьогодні: 17

За тиждень: 69

За місяць: 38

Всього: 28258

Переглядів