Меню сайту

navchannya2

ssylka kalendar 2020jpg

facebook zip

123

День туризму 27  вересня

 

Яскравий відпочинок у таборі «Юний турист»

turistenokЗ 03 до 16 червня 2019 року на базі Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді для вихованців гуртків працював профільний оздоровчий табір "Юний турист". Цікавими розвагами, екскурсійними та туристськими заходами була насичена програма для відпочиваючих.

Кожен день у таборі розпочинався з ранкової запальної руханки. На оздоровчій базі "Сенегал" вихованці відпочивали, купалися, вдосконалювали свої навички з орієнтування і пішохідного туризму. Найбільше емоційних вражень діти отримали під час веслування на байдарках та подоланні туристської смуги перешкод. Запам’яталася відпочиваючим екскурсійна поїздка до «Живого музею вергунів» (с.Чечелево Кременчуцького району), де вони дізналися про історію виникнення цього автентичного українського десерту, послухали легенди про вергуни, спробували самостійно їх приготувати, а потім посмакували ними із запашним трав’яним чаєм.

А у рідному місті ознайомились з історію ФК «Ворскла» та історією органів внутрішніх справ Полтавщини.  Надзвичайно цікавими були екскурсії до приватного заводу «Аерокоптер» та інтерактивного музею історії олії (с.Мачухи Полтавського району). У Полтавській дитячій художній школі юні туристи відвідали цікаві майстер-класи з офортного друку, вітражного розпису та писанкарства. Вихованці були учасниками спортивних естафет, військово-тактичної гри «Лазертаг», переглядали фільми у кінотеатрі «Мультиплекс», відвідували басейн «Спартак». Яскраво пройшов конкурс малюнків на асфальті та свято національної єдності «Розквітай, моя Україно».

На завершення табірної зміни вихованцями гуртка «Юні десантники» організовані цікаві козацькі розваги та військово-патріотичні змагання з медичної та вогневої підготовки, метання гранати, розбирання і збирання АК.

На згадку про відпочинок у таборі діти отримали гарні подарунки та фотопортрети, смакували святковий пиріг.

Директор закладу Станіслав Комісар побажав вихованцям успішного продовження літніх канікул, нагородив грамотами та запевнив, що різноманітною і цікавою програма оздоровчого табору буде й у наступному році.

Повернутися...

Пошук матеріалів

Корисні посилання

Mon new
 udc
 Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації
Nsku logo 3
dyt liniya
muz portal 1
mountain
  
100revolution

Погода у Полтаві

Статистика переглядів

Сьогодні: 17

За тиждень: 69

За місяць: 38

Всього: 28258

Переглядів