Меню сайту

facebook zip

navchannya2

kalendar 2022

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 11

Вчора 19

За тиждень: 138

За місяць: 282

Всього: 56394

Команда Полтавщини - серед переможців ХІІ Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців!

9Із 28 липня по 03 серпня Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді на базі філії «Центральний табір туристського активу учнів України» (с. Осій Іршавського р-ну Закарпатської обл.) було проведено ХІІ Всеукраїнський зліт юних туристів-краєзнавців. У зльоті взяли участь 15 команд із різних областей України та з м. Києва.

Випробування зльоту полягали у творчих майстернях, змаганнях на туристсько-краєзнавчому експедиційному маршруті та конкурсній програмі. Учасники мали продемонструвати не лише рівень власної компетентності за низкою напрямів краєзнавчих досліджень (історичне краєзнавство, фольклор і етнографія, екологія, географічне краєзнавство, геологія), а й рівень туристсько-спортивної підготовки на технічних етапах, уміння орієнтуватися на місцевості, сценічну майстерність.

Наш регіон на зльоті представляли переможці обласного зльоту юних туристів-краєзнавців – команда Решетилівської гімназії імені І. Л. Олійника Решетилівської міської ради Полтавської області на чолі з капітаном Артемом Бабенком. Керівниками команди були методист Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Решетилівської міської ради, керівник гуртка Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Ігор Купенко та вчитель Решетилівської гімназії імені І. Л. Олійника Решетилівської міської ради Наталія Ширшова.

Виступ команди Полтавської області на зльоті засвідчив високий рівень краєзнавчої роботи у регіоні. За результатами роботи творчих майстерень на п’єдестал піднялися Яна Стойка («Географічне краєзнавство» – ІІ місце) Діана Хаірбекова («Фольклор і етнографія» – ІІ місце), Денис Харченко («Екологія» – ІІІ місце), лише кількох балів не вистачило Павлові Томишеву («Геологія» – 4 місце). У підсумку команда Полтавщини увійшла до числа переможців зльоту, посівши ІІІ загальне місце у виді «Творчі майстерні».

Команди – переможці зльоту та їхні керівники нагороджені грамотами Міністерства освіти і науки України, кубками, дипломами та грамотами Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді.

Повернутися...