Меню сайту

navchannya2

ssylka kalendar 2020jpg

facebook zip

123

День туризму 27  вересня

 

Свято Масляної у закладі

maslyanaГей, люди добрі поспішайте, покваптеся,

на веселе свято збирайтеся! На Масляну!

Будемо проводжати зиму біленьку з почестями,

 будемо зустрічати весну-красну, з радістю.

Будемо млинці пекти і всіх пригощати та в цікаві ігри грати.

Саме такими словами вихованці гуртків «Археологічне краєзнавство» (керівники Бровко Н.Д. і Рябуха Ю.А.) закликали на свято вихованців Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді та простих перехожих до свого подвір'я, де вже було розгорнуто майданчик для цікавих конкурсів, майстер-класів, місце ярмарку з варениками, млинцями, гарячими напоями та всякими смаколиками.  Трохи осторонь було встановлено опудало Марени (Зими), яке в кінці свята спалили під заклички дітей.

Вихованці Центру та їхні гості, учні Полтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 імені Бориса Серги (вчитель Срібна Т.М.), дуже цікаво провели час. Вони водили хороводи, змагалися в різноманітних конкурсах. Особливо популярними були етно-конкурси на метання валянків, швидкісного поїдання млинців, перетягування линви, розбиття горщика та багато інших.

Діти мали змогу взяти участь у майстер-класах з приготування млинців, виготовленні сувенірів із соломки. Усе дійство супроводжувалося піснями про Масляну та очікування Весни. Загалом, у святі взяло участь 65 дітей. Святкування Масляної допомогло дітям більше дізнатися про традиції і звичаї українського народу, доторкнутися до прекрасного, на деякий час відволіктись від своїх смартфонів, перенестися в давнину.

На превеликий жаль, це було мабуть останнє святкування біля закладу, в якому вони зустрічалися. Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді шукає собі нове приміщення і вкотре посилає хештег #денамбути.

Наталія Бровко, методист

Відеосюжет зі свята

Повернутися...

Пошук матеріалів

Корисні посилання

Mon new
 udc
 Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації
Nsku logo 3
dyt liniya
muz portal 1
mountain
  
100revolution

Погода у Полтаві

Статистика переглядів

Сьогодні: 10

За тиждень: 169

За місяць: 169

Всього: 27768

Переглядів