Меню сайту

facebook zip

navchannya2

kalendar 2022

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 11

Вчора 19

За тиждень: 138

За місяць: 282

Всього: 56394

Перемоги наших спелеологів

  kubky19 грудня 2020 року полтавські спелеологи, вихованці гуртків КЗ «ПОЦНПВТКУМПОР» взяли участь в першому етапі Чемпіонату України зі спелеотехніки, організованому Гірсько-спелеологічним клубом «Стохід» на чолі з головним суддею Андрієм Пилипюком. До міста Ківерці Волинської області завітали 14 полтавців. Загалом у випробуваннях взяли участь 34 спортсмени - представники Луцька, Ківерців, Києва, Полтави.

  Змагання проходили в рамках місцевої програми «Навчайся. Здобувай. Перемагай». На диво, невеличке містечко Ківерці з населенням близько 15000 чол., має гідну всеукраїнського рівня спелеобазу для тренувань і досить велику кількість людей, зацікавлених спелеотехнікою, бо навіть мер міста інколи бере участь в тренуваннях! По-дружньому заздримо ківерцям!

  На учасників Чемпіонату чекали досить різні випробування. На шести спелеотрасах, висота яких інколи сягала 14 м, у різних комбінаціях були розташовані спелеотехнічні етапи. Найбільш улюблений головним суддею етап «Вузол» зустрічався, напевно, разів 30. Учасники, які пройшли всі 6 зв’язок етапів, мабуть, запам’ятали на все життя, як потрібно правильно перестібатись через вузол. Також були надані для проходження такі технічні елементи: горизонтальні перила на значній висоті, проміжна точка кріплення, відтяжка, спелеологічна драбина, скеледром 1,2, імітована вертикальна вузькість, тролей, тірольські перила, контест 30 м, підйом і спуск з вантажем, солотранспортування потерпілого, спортивне орієнтування.

  Учасників за віком та рівнем печерного та змагального досвіду розділили на групи: діти, юніори, дорослі-новачки, дорослі-професіонали; за гендерною ознакою - на жіночу і чоловічу категорії.

   У запеклій спортивній боротьбі полтавці завоювали 5 золотих, 4 срібних, 2 бронзових медалі! Перелік основних досягнень:

 група «Діти»: ІІІ місце - Федотова Марія ;

 група «Юніори»: І місця - Покладенко Костянтин, Займак Софія; ІІ місця - Єфременко Валерій, Федотова Даша, ІІІ місце - Федотова Настя;

 група «Дорослі-новачки»: І місце - Нога Ілля, ІІ місце - Завізіон Максим;

 група «Дорослі -професіонали»: І місце - Касьян Денис (2-й тренер команди);

 змагання двійок: І місце - Касьян Денис (змішана двійка Полтава-Київ); ІІ місце - Завізіон Максим та Займак Софія.

  Щиру подяку висловлюємо клубу «Стохід» за фінансову підтримку нашої команди на змаганнях (оплату проїзду вихованців взяли на себе організатори змагань). Підземний світ об’єднує всіх!

Юлія Тимошевська, керівник спелеологічних гуртків

 

Повернутися...