Меню сайту

facebook zip

navchannya2

bezpeka ditei v inerneti baner

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 1

Вчора 68

За тиждень: 139

За місяць: 1

Всього: 66729

Вихованці Центру пройшли Всеукраїнський вишкіл «Джура-Десантник»

  logo dzhura desantnyk24-28 травня 2021 року вихованці гуртка «Джура» (керівник Валентина Шлапко), що діє на базі Опорного закладу «Вовчицький ліцей імені В.Ф. Мицика Лубенської міської ради», взяли участь у п'ятиденному Всеукраїнському вишколі «Джура-Десантник», що проходив у м. Житомирі на базі 95-ої окремої десантно-штурмової бригади та Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова.

  Олексій Ночовний, Інна Криворучко, Ольга Костюк та Руслан Данильченко пройшли «курс молодого бійця», здобуваючи навички на різних локаціях за напрямами:

- психологічна підготовка;

- саперна підготовка;

- медична підготовка – надання долікарської допомоги на полі бою;

- повітрянодесантна підготовка;

- військово-тактична підготовка у формі теренової гри на місцевості;

  Учасники вишколу ознайомилися з бойовою армійською системою БАРС, пройшли підготовку з домедичної допомоги, зокрема вивчили протокол BLS і навчилися робити серцево-легеневу реанімацію.

  Джури вчилися долати смугу з перешкодами та правильно виконувати перекиди вперед та назад; відпрацьовували техніки рукопашного бою та подолання гірських перешкод; вдосконалювали навички із розбирання-збирання автомату та пістолету Макарова;

 Діти демонстрували свої вміння орієнтуватися на місцевості під час квесту, який для них підготували представники Житомирського осередку молодіжної організації «Пласт».

  А у силовій грі-змаганнях «Котигорошко» Ольга Костюк виборола 3 місце серед дівчат.

Валентина Шлапко, керівник гуртка

Повернутися...