Меню сайту

facebook zip

navchannya2

kalendar 2022

123

Статистика переглядів

Сьогодні: 11

Вчора 19

За тиждень: 138

За місяць: 282

Всього: 56394

Юні туристи-краєзнавці Полтавщини – серед переможців Всеукраїнського зльоту

  vitaemo 3Із 08 по 14 серпня у с. Осій Хустського району Закарпатської області відбувся ХІІІ Всеукраїнський зліт юних туристів-краєзнавців, присвячений 30-річчю Незалежності України та 100-річчю Української революції. Це комплексний захід, учасники якого мали демонструвати високу компетентність за низкою напрямів краєзнавчих досліджень (археологія, історичне краєзнавство, фольклор та етнографія, екологія, географічне краєзнавство, геологія) та туристсько-спортивну підготовку на технічних етапах із пішохідного туризму, уміння орієнтуватися на місцевості, сценічну майстерність у конкурсній програмі.

  Полтавщину на Закарпатті представляли переможці обласного зльоту –команда міста Решетилівки, до якої увійшли вихованці гуртків Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Решетилівської міської ради і туристсько-краєзнавчого клубу «Краяни» Опорного закладу «Решетилівський ліцей імені І. Л. Олійника Решетилівської міської ради».

  Юні краєзнавці з Полтавської області увійшли до числа кращих за виступами у більшості творчих майстерень: «Археологія» та «Географічне краєзнавство» – ІІ місця, «Фольклор і етнографія» та «Екологія» – ІІІ місця. У підсумку наша команда Полтавщини посіла загальне ІІ місце у виді «Творчі майстерні» і стала одним із переможців зльоту. Гідно виступили наші земляки і в інших залікових видах: за результатами двох днів на туристсько-краєзнавчому експедиційному маршруті вони увійшли до топ-5 команд зльоту, у конкурсній програмі здобули перемогу у номінації «Золотий голос».

  Високими результатами юні туристи-краєзнавці завдячують наставникам – Ігорю Купенкові та Наталії Ширшовій. Відзначимо, що ці педагоги підготували і переможців минулого Всеукраїнського зльоту, який відбувся 2019 року.